Dveře

Vstupní dveře jsou vizitkou každého domu. Zajišťují nám bezpečí, zároveň však musí bránit úniku tepla.


Plastové dveře - kvalita, která Vás mile překvapí

Plastové dveře - kvalita, která Vás mile překvapí

Dveřní profil GEALAN je postaven na základě oceňovaného okenního systému GEALAN 8000.

Vnitřní příčky jsou rozmístěny tak, aby bylo dosaženo co nejlepších statických vlastností. Jejich správné rozmístění umožnilo, že do profilu se stavební hloubkou 74 mm bylo možné namontovat až o 30 % pevnější ocel. Předfrézované výztuže navíc umožňují rychlou montáž zámku. Speciální držáky prahu spojují rám, vchodové dveře a práh do celistvé formy.

Pokud potřebujete poradit s výběrem plastových dveří oslovte nás poptávkou. Rádi Vám ZDARMA poskytneme odbornou radu a připravíme nabídku na míru Vašim potřebám.Dřevěné dveře - spolehlivá vstupní brána

Dřevěné dveře

Dřevěné dveře - spolehlivá vstupní brána

Dveře jsou vizitkou každého domu a výrazně ovlivňují jeho vzhled. Vítají návštěvníky a měly by dobře chránit před těmi, kteří přicházejí s nečestnými úmysly.

Dokážeme zhotovit jakékoli dekorační prvky, které vtisknou dveřím jedinečný charakter.

K výrobě venkovních dveří používáme borovicové a dubové dřevo nebo také dřevinu Meranti. Za bezpečnost ručí pojistky proti vypáčení a rozvory se standardním tříbodovým uzamčením.

V poslední době také vyrábíme venkovní dveře v teplejší variantě s tloušťkou 78 mm. Můžete tak ještě lépe ochránit teplo a pohodlí vašeho domova uvnitř. Níže představujeme vybrané varianty z naší nabídky.Hliníkové dveře - ideální řešení do namáhaných prostor

Hliníkové dveře

Hliníkové dveře - ideální řešení do namáhaných prostor

Nabízíme Profil ALUPROF MB-70 je prověřený systém s dobrou tepelnou izolací. Tepelný komfort je vyšší než u standardních systémů díky speciálním izolačním vložkám v profilech a také pod sklem.

Hliníkové dveře se hodí do všech prostor s velkým pohybem osob. Nemusí to být jen administrativní nebo komerční prostory. Hliníkové systémy jsou ideální také jako prakticky nezničitelné vstupní portály bytových a panelových domů. Velmi efektně působí u moderních rodinných domů.

Oslovte nás poptávkou a my Vám navrhneme řešení na míru Vašim potřebám.

Díky velké barevné i tvarové variabilitě je možné přizpůsobit je vzhledu budovy. Moderní a spolehlivé kování dveří zaručuje zvýšenou úroveň bezpečnosti již v základním standardu. Vstupní portály je možné vybavit také bezpečnostními systémy zámků, kartovými a elektronickými zámky, případně automatickým otevíráním.

Pro vstupní portály bytových a panelových domů nabízíme také dodávku na klíč včetně schránkových systémů.