Stínící technika

Užijte si léto na terase

Venkovní žaluzie – raffstore

Venkovní žaluzie – raffstore

Jsou nejpoužívanějším a nejúčinnějším způsobem venkovního stínění. Zachycují sluneční paprsky dříve, než proniknou do místnosti. Umožňují plynulou regulaci světla. Zabraňují přehřívání místností.

Venkovní žaluzie dnes představují nejpoužívanější způsob venkovního stínění. Díky svému umístnění před okny jsou účinnou tepelnou ochranou budov. Při staženém stavu odráží sluneční paprsky a nedovolují jejich proniknutí do interiéru. Tím příznivě ovlivňují tepelné podmínky uvnitř budovy. Pomocí naklápění lamel si můžete plynule regulovat denní světlo v místnosti. Venkovní žaluzie umožňují větrání otevřeným oknem i při jejich zatažení.

Pokud nemáte prostředí, kde budou žaluzie instalovány, stavebně připraveno, doplníme venkovní žaluzie krycími plechy, které ukryjí svazky vytažených venkovních žaluzií. Tyto krycí plechy se používají v moderních domech a jsou vhodným řešením zastínění plastových oken větších administračních i komerčních objektů.

Efektivní stínění díky venkovním žaluziím Naklápěním lamel venkovních žaluzií podle potřeby regulujete průnik denního světla a slunečních paprsků do místnosti.

S venkovními žaluziemi šetříte za klimatizaci či topení - Pořízením venkovních žaluzií zvýšíte svůj komfort bydlení a zlepšíte tepelně-izolační vlastnosti domu.

Současně stíníte i větráte! Venkovní žaluzie umožňují stínit a současně větrat. Správným nastavením lamel si místnost zastíníte před slunečními paprsky, a přitom můžete mít otevřená okna a do místnosti pouštět čerstvý vzduch.

Vnitřní horizontální žaluzie

Bambusové žaluzie

Vnitřní horizontální žaluzie

Jsou nejrozšířenějším způsobem protisluneční ochrany.

Vynikají jednoduchostí, rychlostí montáže, minimální údržbou a především cenovou dostupností. Jsou použitelné do všech typů oken a lze je ovládat různými způsoby.

Vnitřní žaluzie představují jeden z nejstarších a nejrozšířenějších způsobů stínění. Jsou vhodné pro všechny typy oken. Jsou složeny z horního kovového nosníku, který skrývá vnitřní mechanismus, hliníkových lamel různé šířky a tloušťky a ovládání.

Vnitřní horizontální žaluzie přivítáte v každém interiéru.
Vnitřní horizontální žaluzie jsou vyráběny v nepřeberném množství typů, barevných kombinací a variant ovládání.

Výhody horizontálních žaluzií:

  • Kvalitní komponenty
  • Široká nabídka typů - hliníkových i bambusových
  • Bohatá barevná škála lamel i ostatních komponentů

Z kompletní nabídky si snadno vyberete
Podle barvy okna nebo stylu interiéru si lehce vyberete ze široké nabídky, která obsahuje 14 typů hliníkových a 5 typů bambusových žaluzií. Ovládat je můžete ručně nebo komfortně motoricky.Nabízíme rozmanitost i v lamelách.Můžete vybírat z jedné z největších nabídek na trhu. Lamelu můžete mít v ekonomické variantě s tloušťkou 0,18 mm nebo exklusivní s tloušťkou 0,21 mm.

Vnitřní žaluzie mají více funkcí
Pomoci vnitřních žaluzií se chráníte jak před slunečními paprsky, tak před zvědavými pohledy zvenčí. Navíc si jimi interiér vhodně doladíte!

Vnitřní látkové stínění

Vnitřní látkové stínění

Vnitřní látkové stínění

Představuje funkční a především výrazné dekorativní stínění. Řadíme zde látkové rolety, plisé žaluzie, japonské posuvné stěny a vertikální žaluzie.

Látkové stínění vnese do interiéru originalitu
Dokáže z obyčejného pokoje vykouzlit designovou místnost, která je moderní a zároveň útulná. Vyberte si vzor, který bude dokonalý přesně do vašeho interiéru! V nabídce látek nechybí dětské motivy, vzorované či hladké látky nebo speciální nehořlavé a světlo nepropustné tkaniny.

Látkové stínění není jen dekorativní, ale i funkční. Můžete ho použít například i na zastínění šikmých oken, půlkruhů, oddělení místnosti či umístit roletu na křídlo okna nebo před okenní otvor. V závislosti na jednotlivých typech lze látkové stínění ovládat pomocí řetízku, šňůry, madla, táhla nebo motoricky.

Z kompletní nabídky si snadno vyberete správný typ stínění
Podle Vašich požadavků a stylu interiéru si lehce vyberete ze široké nabídky různých typů vnitřního látkového stínění.

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Představují jeden z nejstarších způsobů stínění oken. Skládají se z roletového pancíře, který je tvořen spojenými hliníkovými nebo plastovými lamelami. Pancíř se navíjí do schránky a je veden v bočních lištách. Venkovní rolety je možné ovládat ručně, nebo motoricky.

Venkovní rolety v sobě skrývají řadu výhod. Objevte je i vy!
Venkovní rolety představují jeden z nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění rodinných domů či bytů. Lze je využít nejen jako ochranu proti slunci, ale i jako zábranu před únikem tepla skrz okenní otvor. V létě zabraňují přehřívání interiéru, v zimě naopak fungují jako tepelná izolace. Dochází tak ke značné úspoře nákladů za klimatizaci a vytápění.

Dokonalé stínění díky venkovním roletám
Léty osvědčené venkovní rolety dokonale zastíní váš interiér, ale současně díky průduchům mezi jednotlivými lamelami nepřicházíte o možnost pouštět denní světlo do místnosti či větrat. Pokud chcete místnost dokonale zastínit, jednoduše lamely dovřete a na plno využijete funkci roletového pancíře.

Venkovní rolety chrání vaše okna
Ať už se chystáte na novostavbu nebo rekonstrukci, určitě si budete pořizovat nová okna. Doporučujeme instalaci venkovních rolet, které chrání okna před nepříznivým počasím, jako je nárazový déšť a vítr, kroupy nebo UV zářením. Rolety tak znatelně prodlužují životnost oken. Pokud nevíte, jaké venkovní rolety jsou vhodné právě pro váš typ stavby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme!

S venkovními roletami bude váš dům bezpečnější
Velikou výhodou venkovních rolet je zvýšení bezpečnosti vašeho domu. Roletu je možné opatřit závěsy, které ve spojení s motorickým ovládáním zabraňují nadzvednutí pancíře. Představují tak nesnadnou překážku pro zloděje a dobrou ochranu proti vloupání. Pokud si chcete pořídit venkovní rolety například na chalupu, lze dodat i uzamykatelné rolety, které ochranu objektu ještě zvyšují.

Zajistěte si klid pro práci i spánek
Rolety snižují hlučnost z okolí, což oceníte zejména tehdy, pokud bydlíte u rušné silnice. Pomocí venkovních rolet vás okolí, ve kterém bydlíte, nebude rušit při práci a zajistí vám i vašim dětem dokonale klidný spánek.

Markýzy

Markýzy

Markýzy

Markýzy jsou elegantním a velice účinným způsobem, jak můžeme zastínit terasy, zimní zahrady, ale i výlohy nebo okna na fasádě domu. Skládají se z kovové kontrukce a kvalitní odolné látky.

Užijte si léto na terase
Naše markýzy Vám vytvoří příjemný stín na terase a umožní zvětšit si obytný prostor. Výsuvný volán Vás ochrání i před nízkým podvečerním sluncem.

Oživte fasádu svého domu
Pořiďte si designovou kazetovou markýzu. Stane se nejen nepřehlédnutelným architektonickým prvkem, ale také ochranou látky v době, kdy markýzu nepoužíváte.

Vytvořte si příjemné klima ve své zimní zahradě
Zimní zahrady se v letním období často přehřívají. Dopřejte si příjemné klima díky speciálním typům stínění zimních zahrad.