Dveře FINSTRAL

Domovní dveře a vstupní zařízení

Vizitka každého domu.

Finstral nabízí hned 3 základní provedení dveří:


Plastové domovní dveře a vstupní zařízení

Plastové domovní dveře a vstupní zařízení

Vzhled pro každý dům.
Domovní dveře jsou výrazem osobního stylu a individuality a zprostředkují návštěvníkovi první dojem o lidech, kteří za nimi žijí nebo pracují.

Mají-li být odpovídající době, musí také bezvadně fungovat a spolehlivě chránit před vnějšími vlivy a nezvanými hosty.

Variabilita funkce a designu, pro vytvoření Vašeho individuálního stylu. Bezpečnost je dobrý pocit, když člověk za sebou zavře dveře a cítí se jednoduše doma. V detailu je síla: teprve když vše souhlasí je kvalita bez kompromisů.


Plastové-hliníkové domovní dveře a vstupní zařízení

Plastové-hliníkové domovní dveře a vstupní zařízení

Design pro náročné zákazníky na vysoké technické úrovni.

Spojením výhod plastových dveří a hliníkového opláštění z venkovní strany získáme další prostor pro individuální kreativní volbu samotného vzhledu. Klasické pojetí přes zcela jednoduché čisté linie může dynamicky narůstat až k extravagantně laděné barvě odpovídající moderním trendům.

Ušlechtilý hliník z venkovní strany chrání lépe před vlivy počasí, odolává korozi a svým samočistícím efektem je nenáročný na údržbu. Samotné plastové dveře si zachovávají strukturu dřeva na vnitřní straně a splňují požadavky na tepelnou izolaci.


Hliníkové domovní dveře a vstupní zařízení

Hliníkové domovní dveře a vstupní zařízení

Design. Bezpečnost. Stabilita.

Domovní dveře Hliníková vstupní zařízení FINSTRAL propojují výhody hliníku s desítkami let zkušeností v oblasti výroby oken a dveří. Pokročilé technologie spolu s jasným vzhledem dveří umožňují splnit nejvyšší nároky na estetiku, funkčnost, stabilitu a bezpečnost.

Jelikož jsme si vědomi důležitostí správného výběru a zároveň velké škály dveřních modelů, jako jediní Vám nabízíme program, v kterém s můžete vytvořit dveře dle vašich požadavkům od barev, zasklení až po kování.