GLADIATOR - Komplexní řešení při organizování vaší garáže a skladovacích prostor

Úložný systém Gladiator

"Pokud hledáte maximální úložné řešení, je na čase, abyste spojili své prostory se systémem Gladiator®"

Gladiator® označil garáž jako hlavní uplatnění svého systému. Tyto produkty nabízí jednoduché, funkční a flexibilní řešení pro většinu problémů, se kterými se můžete setkat při organizování Vaší garáže nebo jiných úložných prostor.

Gladiator® nabízí řešení s patentovaným nástěnným systémem.
Pokud dáváte přednost začít v menším měřítku, můžete využít některou ze startovacích sad Gladiator®, které lze postupně rozšiřovat podle Vašich možností a představ. Startovací sady nabízejí varianty pro všechny typy prostorů i rozpočtů.

KDO je Gladiator®?
Gladiator® je značka ze skupiny Whirlpool Corporation, celosvětově největšího výrobce spotřebičů a zařízení, do jehož portfolia patří značky jako Whirlpool, Bauknecht, KitchenAid a další. Systém Gladiator® byl vyvinut z iniciativy na zlepšení ukládání a již 5 let je komerčně úspěšný zejména v Severní Americe, Asii i Evropě.

Nyní můžete i Vy využít výhod tohoto systému prostřednictvím společnosti GLADIATOR CZ spol. s r.o., jež je výhradním dovozcem této značky pro Českou i Slovenskou republiku.

Komplexní systém
Značka Gladiator® přináší řešení pro všechny Vaše potřeby i představy při ukládání a skladování. Tento systém vyniká svou komplexností, je koncipován "od podlahy až po strop". Výkonem a stylem jsou tyto produkty zkonstruovány jak pro garáže a dílny, tak pro celé prostředí kolem domu a bytu.:

  • ZAHRADA
  • DÍLNA
  • SPORT
  • AUTO & MOTO

Gladiator® GearTrack panely a nosníky vyřeší kompletní svislé uložení, na něž je možné umístit jak jednotlivé komponenty /držáky, háky/ tak i celé skříně z řady Premier nebo Ready-To-Assemble. Jednotlivé prvky lze snadno nainstalovat a přemisťovat bez použití nářadí. Volitelně velká kolečka zvyšují mobilitu všech Gladiator® skříní a všechno Vaše zařízení a náčiní Vám zůstává stále na dosah. Všechny produkty Gladiator® jsou vyvinuty a konstruovány na maximální zátěž a jsou důkladně testovány.

Výrazný vzhled, elegance i snadná údržba systému Gladiator® společně s precizností spojené se značkou Whirlpool zajistí, že se za Vaší garáží opravdu každý otočí.

Pokud hledáte maximální úložné řešení, je načase, aby jste přehodnotili své garáže se systémem Gladiator®!

Kontaktujte nás, navrhneme Vám řešení včetně vizualizace.


Foto úložný systém Gladiator®: